Mūsų komanda

Esame talentinga ir atsidavusi kūrybingų profesionalų komanda, kuri myli funkcionalų ir estetišką namų dizainą. Sveikiname jus Elensen internetinėje parduotuvėje. Mūsų unikalūs stalai gali patekti tiesiai jūsų namus iš įmonės gamyklos Europoje. Gauk įkvėpimą iš Elensen!

about_members.jpg
Mūsų vertybės

Skandinaviška dvasia ir Baltijos jūros vėjai įkvepia mūsų komandą pateikti jūsų namams aktualias dizaino idėjas, naudojant maksimalius mūsų intelektinius gebėjimus bei geriausią patirtį. Pasitikėkite Elensen!

Estetiškas Dizainas
Funkcionali Konstrukcija
Europietiška Kokybė
about_values.jpg
Mūsų procesas

Mūsų komanda siekia, kad jūs galėtumėte mokėti geriausią kainą už modernų dizainą ir europietišką kokybę be išorinių platinimo kanalų. Mūsų sukurtų produktų pardavimas internete tiesiai iš Europos gamyklos sumažina kaštu

Mūsų dizainas
Mūsų gamykla
Mūsų internetinė parduotuvė
Jūsų namai
about_processes.jpg