Slapukų politika ir nustatymai

UAB NMF Metal, juridinio asmens kodas 300110478, buveinė registruota adresu J. Basanavičiaus g. 131, Šiauliai, Lietuvos Respublika (toliau – Duomenų valdytojas) šia slapukų politika ir jos nustatymu (toliau – Slapukų politika) nustato puslapio slapukų naudojimo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Slapukų politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Slapukų naudojimo tikslai

Jums lankantis Duomenų valdytojo interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent jūsų poreikiams, o tam pasiekti yra reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, kurie automatiškai sukuriami naršant svetainėje ir yra išsaugomi jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Jie padeda Duomenų valdytojui atpažinti jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių.

Slapukų naudojimo nustatymai:

Navigacijos slapukai

Įjungta

Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti interneto svetainėje ir naudotis jos funkcijomis. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti.

Analitiniai slapukai

Įjungta

Išjungta

Šie slapukai naudojami analizės tikslais ir leidžia rinkti duomenis, susijusius su tuo, kaip naudojatės svetaine, įskaitant turinį, kurį pasirenkate naršydami svetainę.

Funkciniai slapukai

Įjungta

Išjungta

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų prisijungimo duomenys) ir pasiūlyti jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Jei įdėjote prekę į savo pirkinių krepšį, ir uždarėte naršyklės langą neatlikę pirkimo, šie slapukai leidžia tęsti apsipirkimą kitą kartą apsilankius mūsų svetainėje ir rasti tas pačias prekes, kurias buvote įsidėję. Šie slapukai taip pat leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje – tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą. Funkciniai slapukai nėra būtini interneto svetainėje, tačiau pagerina navigacijos kokybę ir vartotojų patirtį. Analitinius ir funkcinius slapukus mūsų svetainėje galite bet kada įjungti arba išjungti apačioje nurodyta tvarka.

Jei dėl šioje Slapukų politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu info@elensen.com.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018 m. gegužės 25 d.